ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2024 - ТУНИС
ЛЕТО 2024 - ЦРНА ГОРА
Бугарија - Murite 4* Разлог
Murite 4* Разлог

 

Хотел МУРИТЕ 4* ( 02.05-06.05.2024)

Вид на сместување

2 ноќевања / All Inclusive

3 ноќевања / All Inclusive

4 ноќевања / All Inclusive

Зграда АЗАЛИА                          

 

Двокреветна соба (2+0)

145€

185€

220€

Едноспален апартман (2+2)

160€

205€

240€

Двоспален апартман (4+2) 

160€

205€

240€

Зграда ОРХИДЕА

 

Двокреветна соба (2+0) 

135€

170€

195€

Едноспален апартман (2+2)

150€

190€

220€

Двоспален апартман (4+2)

150€

190€

220€

• Дете од 0-3.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

• Прво дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно

• Второ дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

• Трет возрасен на дополнително легло – 50% попуст

• За сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 полни суми

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • 2,3 или 4 ноќевања на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек,вечера, ужина, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци до 22 часот)
  • Бесплатен транспорт до црквата во Разлог на празнична литургија на 04.05.2024
  • Велигденски ручек на 05.05.2024 ( бојадисување на јајца, јагнешко печено и скара во дворот, греано вино и ракија и богата музичка програма со музика во живо)
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
  • Детски кат, интернет, паркинг

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден