ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
ЛЕТО 2023 - ШПАНИЈА
ZLATIBOR - Vip Club Casa 4*
Vip Club Casa 4*

VIP CASA CLUB

https://vipcasaclubzlatibor.rs/

Цената е дадена по соба / апартман на ден на база Наем

Тип на Соба

Капацитет

01.11-29.12.2022

19.02-14.04.2023

02.01-18.02.2023

15.04-01.05.2023

Објект

Мах лица

Вила Јелена
Вила Вина
Вила Искра

Вила Харизма

Вила Пахуља

Вила Јелена
Вила Вина
Вила Искра

Вила Харизма

Вила Пахуља

Standart Studio

2 лица

75€

69€

89€

82

Standart Duplex

 

80€

/

96€

/

Premium 1 Bedroom Apartment

3 возрасни / 2 возрасни + 2 деца до 11,99 год.

91€

86€

109€

103

Premum Duplex Apartment

3 возрасни / 2 возрасни + 2 деца до 11,99 год.

100€

/

120

/

Lux 2 Bedroom Aparment

5 возрасни / 4 возрасни + 2 деца до 11,99 год.

102€

98€

122

117

Vip Duplex

6 возрасни / 5 возрасни + 2 деца до 11,99 год.

114€

108€

137

129

 

Во цената е вклучено:
- Наем на апартман;
- Користење на Фитнес Центар;
- 10% попуст на храна во A la carte мени;
- Надворешен паркинг
- Wi-FI

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1,20€ по лице на ден возрасни, Деца 7-14,99 години плаќа 0,60€ по лице на ден; Деца 0-6,99 плаќат 0,20€ по лице на ден (наплата се врши во агенција);
- Појадок 8€ по лице на ден за возрасни; Деца 4-11,99 години 4€ по лице на ден;
- Доплата за домашни миленичиња до 8kg 28€ за цел престој, задолжителна претходна резервација;
- Користење на Wellness and Spa центар кој е сместен во В.Јелена (внатрешен базен, био сауна, финска сауна, турска бања, хамам, џакузи) во период 08:00-14:00 часот влез 8€ за возрасни, 4€ за деца 7-12 години; после 14:00 часот 11€ за возрасни, деца 7-12 години 6€; (за користење на спа центар задолжително да се направи резервација на спа рецепција);

Услови за откажување:
- Откажување на резервација до 10 дена пред почеток на аранжманот без пенали;

Уплата:
- Резервација се врши со уплата од 50% од вкупната сума на аранжманот, доплата на 14 дена пред Chek In;
- Уплата се врши исклучиво по курс 1€=61,8 денари;