ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
ЛЕТО 2023 - ШПАНИЈА
Грција - Избор на хотели
Избор на хотели
Хотел Услуга Цена за 2 лица за 3 ноќи
Ammon Zeus 5* Kalithea Полупансион од 313 еур
Porto Carras Meliton 5* Neos Marmaras Полупансион од 330 еур
Possidi Holidays 5* Possidi Полупансион од 245еур
Aegean Melathron 5* Kalithea Полупансион од 276 еур
Anthemus Sea Beach Hotel & Spa 5* Akti Elias Полупансион од 408 еур
Miraggio Thermal Spa Resort 5* Paliouri Полупансион  од 485 еур
Dion Palace 5* Litohoro Полупансион од 249 еур
Mediterranean Village 5* Paralia Полупансион од 267 еур
Blue Dolphin 4* Metamorfosi Полупансион од 260 еур
Portes Beach 4* Nea Potidea Полупансион од 217 еур
Aristoteles Holidays Resort & Spa 4* Ouranopolis All Inclusive од 253 еур
Lesse 4* Hanioti Ноќевање со појадок од 151 еур
Akti Ouranoupoli 4* Ouranopolis Полупансион од 240 еур
Olympian Bay Grand Resort 4* Leptokaria All Inclusive од 205 еур
Mediterranean Resort 4* Paralia Полупансион од 187 еур
Poseidon Palace 4* Leptokaria Ultra All Inclusive од 319 еур
Agnes Deluxe 3* Pefkohori Ноќевање со појадок од 275 еур
Naias 3* Hanioti Ноќевање со појадок од 141 еур
Xenios Port Marina 3* Pefkohori Полупансион од 171 еур
Xenios Dolphin Beach 3* Possidi Полупансион од 172 еур
Vozina 3* Metamorfosi Наем  од 120 еур
Apanemia Apartments  Pefkohori Наем  од 158 еур