БОЖИЌНИ ПАЗАРИ 2021
ЕП Ракомет 2022
Vrasna & Stavros & Asprovalta - Vila Marina - Vrasna beach
Vila Marina - Vrasna beach

ВРАСНА БИЧ е едно од туристички места во Грција, со прекрасна песочна плажа, кафичи и ресторани, нуди можност за релаксиран одмор.На неколку километри од Врасна Бич се наоѓаат Ставрос , Неа Врасна и  Аспровалта , со што се збогатува вашиот престој и одмор

Вила МАРИНА – апартмани на сама плажа,со поглед према море, на поткачено приземје.Вилата располага со: 1/2,1/2+1,1/2+2 апартмани ,со: спална соба со еден дупли или 2 поединечни кревети и еден дупли кревет на спуштење за 1 или 2 деца до 14год.-во дневната соба со кујна,големи тераси сопсвено купатило,тв,WI-FI,клима уред-доплата од 3 еур по соба на ден(доплата на лице место). Агенцијата организатор не може да ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот  како бесплатна услуга.

 

 ВРАСНА БИЧ

Апартмани

МАРИНА

ПЕРИОД

НОЌИ

1/2

1/2+1

1/2+2

03.06-11.06

8

70

80

90

11.06-19.06

8

120

130

140

19.06-27.06

8

180

190

200

27.06-05.07

8

240

250

260

05.07-13.07

8

260

270

280

13.07-21.07

8

270

280

290

21.07-29.07

8

290

300

310

29.07-06.08

8

300

310

320

06.08-14.08

8

300

310

320

14.08-22.08

8

290

300

310

22.08-30.08

8

270

280

290

30.08-07.09

8

200

210

220

07.09-15.09

8

160

170

180

15.09-23.09

8

90

100

110

Цените се изразени во евра за наем на студио и апартман за 8 ноќевања.

Автобуски превоз: Прилеп 05:00, Кавадарци 06:00 ч.
Враќање: Врасна бич 13:00 по локално време.
Цена за превоз: 1600 ден (26 €) – повратен билет,за деца до 14 год.-1000 ден.

Напомена: Доплата за туристичка такса 0,5 € – 1 € по соба на ден (во агенција).
Задолжително патничко здравствено осигурување – без франшиза до 65 год. – 200 ден, од 65 – 70 год. – 400 ден. до 14 год. – 150 ден. Доплата од 50% за вклучување на ковид осигурување.

За  хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти.
Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локално време.
Можност за плакање со visa и mastercard, за плаќање на 3 рати + 5 % од цената. Плаќањето е во денарска противредност (1 € = 61.8 ден.).