Thassos - Zoe Hotel 4*
Zoe Hotel 4*
F

ZOE 4* TRIPITI THASSOS

www.dhotels.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА– НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2022 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 01.12.2022 ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ

( BLACK FRIDAY )

УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

0/15

01.05-03.06

04.06-30.06

01.07-31.08

01.09-09.09

26.09-06.10

10.09-25.09

Double Deluxe Room

32,00 €

55,00 €

78,00 €

67,00 €

Трето лице

50%

50%

50%

50%

1 дете од 0-2.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 3-11.99 год.

Гратис

30%

30%

30%

Family Deluxe up to 4 pax

34,00 €

61,00 €

90,00 €

82,00 €

Трето лице

50%

50%

50%

50%

Четврто лице

30%

30%

30%

30%

1 и 2 дете од 0-2.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 и 2 дете од 3-11.99 год.

Гратис

30%

30%

30%

Double Standard

30,00 €

49,00 €

70,00 €

62,00 €

Трето лице

50%

50%

50%

50%

1 дете од 0-2.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 3-11.99 год.

Гратис

30%

30%

30%

Полупансион

17,00 €

17,00 €

17,00 €

17,00 €

Деца од 3-11.99 г.

10,00 €

10,00 €

10,00 €

10,00 €

Минимум престој

2

3

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancellation policy:

10-8 days before arrival 40%

7-4 days before arrival 60%

3-1 days before arrival 90%

Non-show 100%