ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
BOROVEC - Yanakiev 4*
Yanakiev 4*

Hotel Musala (ex. Yastrebec) 4*, Borovets

https://hotel-musala.com/

Тип на сместување

01.12.2023 - 22.12.2023   09.03.2024 - 31.04.2024 Полупансион

23.12.2023 - 29.12.2023   06.01.2024 - 09.02.2024  17.02.2024 - 08.03.2024 Полупансион

30.12.2023 - 01.01.2024 Полупансион

02.01.2024 - 05.01.2024  10.02.2024 - 16.02.2024 Полупансион

Person in Double room

61,59 €

101,92 €

150,42 €

124,81 €

Apartment for 2 pax

161,87 €

269,23 €

403,30 €

311,74 €

Single room

97,01 €

161,32 €

238,71 €

198,38 €

Цената вклучува
Цена по лице (освен во апартам цената е за 2 лица) услуга ноќевање со појадок и вечера
Бесплатно користење на внатрешен базен, надворешен паркинг, надворешен базен, интерне
Мииимален престој од 4 ноќи
Максимално сместување
Double room - 2 + 1 pax
Single room - 1 pax
Apartment - 2 + 2 pax
Доплаати
Користење на соба за ски опрема 5 еур на ден
Room with Slope View – 5.00 euro per person on Regular bed per day
ппусти
Попусти
BB price = the corresponding HB price “-“ (minus) 10.00 per person. Reservations on BB will be handled on a Request basis
Двокреветна соба
Дете до 2 год се сместува бесплатно
Дете од 2 - 5.99 год на дополнително легло во двокреветна соба со двајца возрасни се сместува бесплатно
Дете од 6 -12.99 год на дополнително легло со двајца возрасни
15 еур за ноќевање со појадок на ден
20 еур за ноќевање со појадок и вечера на ден
 - 18.00 euro per day on HB
Трето возрасно лице на дпополнително легло добива 30% попуст