ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2024 - ТУНИС
ЛЕТО 2024 - ЦРНА ГОРА
Nei Pori - Vila Adonis
Vila Adonis

Вила Адонис се наоѓа во Неи Пори на 100м одалеченост од плажа, во централниот дел на Неи Пори. Вилата располага со повеќе типови на студиа, од кој студиа за 2 лица, 3 лица 4 или 5 лица, лоцирани на приземје, прв или втор спрат.

Сите соби се опремени со кујна со основен прибор за готвење и јадење, сопствен тоалет, тераса, клима со доплата од 5еур на ден на лице место, wi-fi.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

(Напомена: вилата оперира исклучиво со датумите кој ги имаме наведено како термини на престој од 15.06-20.07.2024, нема слободни термини за престој)

 

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 10.05.2024

 

НЕИ ПОРИ - АДОНИС

 

НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

 

 

Double

Triple

Quatraple

1/5 app

18.05-25.05.2024

7

89

99

139

159

25.05-01.06.2024

7

129

139

189

199

01.06-08.06.2024

7

209

239

269

289

08.06-15.06.2024

7

239

279

309

329

20.07-27.07.2024

7

429

469

499

519

27.07-03.08.2024

7

429

469

499

519

03.08-10.08.2024

7

429

469

499

519

10.08-17.08.2024

7

429

469

499

519

17.08-24.08.2024

7

339

369

399

419

24.08-31.08.2024

7

309

349

369

389

31.08-07.09.2024

7

269

309

339

359

07.09-14.09.2024

7

229

259

319

339

14.09-21.09.2024

7

189

219

259

279

21.09-28.09.2024

7

139

169

239

259

 

Цена за НАЕМ на студио/апартман за 8 дена 7 ноќевања

Цени во € се плаќа во денари 1€ = 62 денари

Повратен превоз до Неи Пори чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Пиериа:

 • -Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице
 • -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 60€ по лице
 • -Велес (бензинска пумпа, Макпетрол кружен тек) – 45€ по лице
 • -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 45€ по лице
 • -Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) – 45€ по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Пиериа: 

 • -Битола Автобуска станица Транскоп – на перон – 40€ по лице
 • -Прилеп (бензинска пумпа Салида) – Трансфер до Битола  – 40€
 • -Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 50€ по лице
  -Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -50€ по лице
 • -Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -50€ по лице

 

Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

 • - Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10еур
 • - Деца до 1,99 години бесплатно