ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
Kassandra - Grandotel 4* - Hanioti
Grandotel 4* - Hanioti

GRANDOTEL ****HANIOTI                                                       www.grandotel.gr

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.09.2022 30% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 12.06 ДО 31.10.2022

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН ПЛУС

10

28.04-31.05

01.06-15.06

16.06-30.06

01.07-25.08

26.08-15.09

16.09-30.09

01.10-15.10

Apartment 2 pax

119

168

208

307

208

168

119

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

16

16

16

18

16

16

16

Junior Suite 2 pax

152

187

232

369

232

187

152

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто Лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН ПЛУС

Single Room

70

105

140

210

140

105

70

Standard Room

41

59

76

116

76

59

41

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

Standard Room Front Sea View

52

70

89

126

89

70

52

Standard Room Side Sea View

47

64

80

119

80

64

47

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Се Вклучено

14

15

16

18

16

15

14

Деца од 2-11.99 г.

7

7

8

8

8

7

7

Мин. престој

2

3

4

5

4

3

2

Опис: ресторан, 2 бара, базен, ТВ салон, паркинг,интернет,менувачница,фитнес,пинг понг

Соби: клима,САТ ТВ,телефон,фрижидер

Stayovertax 3 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ