ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
PAMPOROVO - Perelik 5*
Perelik 5*

Perelik 5*, Pamporovo

https://www.perelikhotel.com/

Тип на сместување

01.12.2023 - 15.12.2023 09.03.2024 - 31.03.2024

16.12.2023 - 27.12.2023 04.01.2024 - 19.01.2024 24.02.2024 - 08.03.2024

28.12.2023 - 03.01.2024

20.01.2024 - 23.02.2024

Person in Junior Suite

 55,59 €

 65,40 €

 103,55 €

 70,85 €

Person in Two bedroom Maisonette

 53,41 €

 62,13 €

 100,28 €

 67,58 €

Цената вклучува
Ноќевање со појадок
Интернет, скигардероер
FREE WI-FI во целиот хоtel
Трансфер до почекот н Ски центар1,до центар 2 (Малина), ски центар 5
Користење на внатрешен базен, фитнес, парна и инфра ред сауна,
Достaп до Aqua центарот
Финска сауна, џакузи, релакс зона, хамам
Максимално сместување
Junior Suite - 2 + 2 pax
Two bedroom apartment - 4 + 2 pax
Two bedroom apartment - 4 + 2 pax
Доплати
Дете до 5.99 год со двајца возрасни сме сместуваат бесплатно
Дете од 6 до 11.99 год со двајца возрсани добива 50% попуст
Трето  возрасно ли или 12.99 год на дополнително легло добива 25% попуср