ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
Diaporos 3* -Vourvourou - Редовен ценовник

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2022 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.06 ДО 20.06.2022 И ОД 01.09 ДО 30.09.2022

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2022 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 21.06 ДО 31.08.2022

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 16.02.2022 ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ

УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

DIAPOROS HOTEL 3* VOURVOUROU      www.hotel-diaporos.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

0

01.06-10.06

11.06-20.06

21.06-31.08

11.09-30.09

01.09-10.09

Double Classic Garden View 2 pax

75

93

104

Room Up to 4 pax Bunk Bed Garden View (2+2)

87

104

116

Room Up to 4 pax Bunk Bed Sea View (2+2)

93

110

122

Room Deluxe Sliding Door Garden View or Sea View Up to 4 pax (3+1,2+2)

98

116

127

Room Superior Sliding Door Garden View or Sea View Up to 5 pax (2+3,3+2)

116

133

145

Suite Up to 6 pax Sea View

145

168

191

(4+2 )

Room Cottage Up to 4 pax

104

122

133

Минимум престој

1

3

4

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:градина,интернет,паркинг,детско игралиште,сеф на рецепција

Соби: клима,балкон,фрижидер,ТВ