SKI OPENING КОПАОНИК
ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
Poseidon Palace 4+ - Редовен ценовник (со попусти)

POSEIDON PALACE 4+* LEPTOKARIA www.poseidonpalace.gr

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 16.02.2022 25% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 30.04 ДО 08.07.2022 И ОД 30.08 ДО 31.10.2022

УПЛАТА 20% ВЕДНАШ И 80% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА– СЕ ВКЛУЧЕНО

0

30.04-07.06

08.06-08.07

09.07-29.08

24.09-31.10

30.08-23.09

Single Standard

60

105

144

Double Standard

55

72

101

Трето лице

70%

70%

70%

1 дете од 2-13.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-13.99 год.

50%

50%

50%

Минимум престој

3

3

3

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:тенис,конгрес,мини голф,отворен базен,детско игралиште ,мини клуб,спортови на вода,ресторан,бар и др.

Соби: телефон,клима,САТ ТВ ,сеф,интернет,мини бар

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancellation policy:

10-8 days before the arrival 40%

7-4 days before the arrival 60%

3-1 days before the arrival 80%

Non-show 100%

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 16.02.2022 25% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 30.04 ДО 08.07.2022 И ОД 30.08 ДО 31.10.2022