ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
BANSKO - MPM Sport 5*
MPM Sport 5*

‼️BLACK FRIDAY SKI ПОПУСТ‼️

⛷️MPM HOTEL SPORT 5* БАНСКО

‼️40% ПОПУСТИ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОДИ‼️

17.12 - 25.12.2023

02.01 - 18.01.2024

09.03 - 15.04.2024

 

Hotel MPM Sport 4*, Bansko

https://mpmhotels.bg/hotel/mpm-sport-hotel/

10% попуст со 31.10 за престој во период од  24/12/23 до 19/01/24 incl.

Тип на сместувње

01.12.2023 - 21.12.2023   12.01.2024 - 09.02.2024   18.02.2024 - 14.04.2024 Ноќевање со појадок

 22.12.2023 - 28.12.2023   05.01.2024 - 11.01.2024   10.02.2024 - 17.02.2024   Ноќевање со појадок

29.12.2023 - 04.01.2024  Ноќевање со појадок

Person in Double room     Executive

86,11 €

99,19 €

132,98 €

Person in Double room Deluxe

94,83 €

115,54 €

154,78 €

Rent an Apartment                 for 4 pax

265,96 €

321,55 €

433,82 €

Single Executive room

140,61 €

198,38 €

265,96 €

Single Deluxe room

149,33 €

231,08 €

309,56 €

Минимален престој

/

3 ноќи

5 ноќи

Цената вклучува

Ноќевање со појадок и вечера

Користење на внатрешен базен, сауна, солна сауна. парна бања. римска бања

Ски гареробер

Максимално сместување

Single room executive / deluxe - 1 pax

Double Executive room - 2 + 1 pax

Double Deluxe room - 2 + 1 pax; 3 pax; upon request 2+2 children

Apartment - 2 + 2 pax

Попусти

Дете до 1.99 год се сметува бесплатно

Дете сместено на дополнително легло во executive или deluxe плаќа 24 еур на ден

Трето возрасно лице на дополнително легло добива 20% попуст