ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
BANSKO - Vihren Palace 4*
Vihren Palace 4*

Попуст за рана резервација:

10% попуст за резервации направени до 30.11.2023 и платени до 01.12.2023

 

Попустите за рана резервација НЕ важат за Доплатите!

Попустите на ИО НЕ важат за периодот 28.12.2023 – 02.01.2024!

НЕ е возможно да се прават промени за резервации со EB Попусти!

Бонуси:

7 = 6 , 11 = 9, 14=12 за пристигнувања во периодот 03.01.2024 до 31.03.2024

Бонусите НЕ може да се комбинираат со раните резервации!

 

ТИП НА СМЕСТУВАЊЕ

28.12.2023 – 02.01.2024 

01.12.2023 – 27.12.2023  10.03.2024 – 30.03.2024 

03.01.2024 – 09.03.2024 

 НП

 ПП

 НП

 ПП

 НП

 ПП

СТУДИО ЗА 2 ЛИЦА

€ 174.00

€ 194.00

€ 117.00

€ 137.00

€ 132.00

€ 152.00

1/1 СТУДИО

€ 112.00

€ 122.00

€ 71.00

€ 86.00

€ 81.00

€ 91.00

АПП СО 1 СПАЛНА ЗА 2 ЛИЦА

€ 194.00

€ 214.00

€ 127.00

€ 147.00

€ 142.00

€ 162.00

АПП СО 2 СПАЛНИ ЗА 4 ЛИЦА

€ 268.00

€ 308.00

€ 194.00

€ 234.00

€ 204.00

€ 234.00

деца 6 – 12 на дополнителен кревет

€ 51.00

€ 56.00

€ 36.00

€ 41.00

€ 41.00

€ 46.00

Возрасен на дополнителен кревет

€ 71.00

€ 81.00

€ 61.00

€ 66.00

€ 56.00

€ 66.00

 

Во цената е вклучено:

1 ноќевање на избрана табла за оброци

Бесплатно користење на базен, фитнес, сауна, парна бања, плажа

Бесплатен Wi-Fi

Капацитет на сместување:

Студио – 2 + 1 лице

АПП за една спална соба – 2 + 1 лице

АПП со две спални – 4 + 1 дете

Доплата:

Детско креветче – 6 евра на ден

Божиќна вечера /задолжителна/ – 55 евра по возрасен и 35 евра по дете 6 – 11,99 г.

Доплата за новогодишна вечера /задолжителна/ 125,00 евра по возрасен и 65,00 евра по дете /6 – 11,99/

Попусти:

Дете до 5 години на дополнително легло – бесплатно

Попуст за рана резервација:

15% попуст за резервации направени до 30.10.2023 и платени до 01.11.2023

10% попуст за резервации направени до 30.11.2023 и платени до 01.12.2023